Proč je zlato dobrou investicí

30.12.13

Možná si myslíte, proč bych měl investovat do zlata, to neplatí mi zájem, není to podpořena vládou, jako amerických dluhopisů a to podrobí divoké volatility. Oh! Mimochodem je to na všech dob vysoká!

Proč je zlato dobrou investicí

Někteří lidé, které jsem mluvit zvědavý, jestli jsem ujel vlak ve zlatě. Obávají se, že jsem čekal příliš dlouho koupit zlaté akcie, nebo nedošlo k významnému stáhnout zpět v ceně vstup. Když se podíváte na velkém schématu věcí, nákup na těchto úrovních bude tak bezvýznamný 2-5 roky dopředu, zlato je v sekulárním býčím trhu. Nakupování zlato jako investice za účelem zachování svého bohatství na to, co je příliš přijde, je moudrý. Trading zlato, aby se rychlé zisky nestojí za stres, nechte to na profesionální obchodníky. Jsem pevně přesvědčen, největší bohatství posun se bude dít v příštích letech.

Není to příliš pozdě na koupi zlata, požádat své přátele a rodinu o zlato jako investici, větší pravděpodobnost, že nemají zájem, nebo nevědí o tom. To je tak, jak chcete, kdy masy se nedívá se hromadí. K dispozici bude v určitém okamžiku v době, kdy všichni budou mluvit o zlatě, Vaši přátelé, rodina váš soused i taxikář, to by bylo šílený šílenství koupit zlatou relikvii. Do té doby budete vědět, že je čas prodat ven. V současné době jsme stále daleko od té euforické fázi.

Proč investovat?

• Americký dolar - Od července 2001, americký dolar klesl až o 36 procent proti jiným hlavním světovým měnám, a je tu spousta místa pro dolaru bude nadále klesat. Masivní americký vládní dluh ve výši $ 12,5 bilionů dolarů, záchranné přísliby a záruky z amerického ministerstva financí a Federální rezervní systém rovnající téměř 13000000000000dolar, masivní výdaje rozpočtu 3800000000000dolar a dalších státních finančních závazků bude pomáhat tlačit dolar ještě dále dolů po svahu . Protože zlato je ceněný v dolarech, protože dolar jde dolů, zlato obvykle jde nahoru.

• Zlato finančních produktů - Jak se globální finanční krize zhoršila, investoři uprchli do bezpečného útočiště zlata. V roce 2008, 320,9 tun zlata proudily do fondů obchodovaných na burze (ETF), o 27 procent více než o rok dříve. ETF pokračoval růst v roce 2009 jako investoři nakoupili rekordních 594,7 tun, 85 procentní nárůst oproti roku 2008. V říjnu 2009, celkem podíl v ETF je 1750 tun za více než 48600000000 dolarů. ETFs a podobné výrobky jsou nyní uvedeny ve výměnách v 12 zemích.

• Zlato v Číně a Indii - v roce 2007, Čína předstihla Spojené státy jako druhého největšího zlatého spotřebitele na světě. Spotřebitelská poptávka dosáhla 427,5 tun v roce 2009 - o devět procent vyšší než v roce 2008. Čína spotřebovává více zlata, než vyprodukuje - to by mohlo být více optimističtí pro zlato. Světová rada pro zlato (WGC) předpovídá, že zlato spotřeba v Číně mohl zdvojnásobit v nadcházejícím desetiletí v důsledku rostoucí poptávky po šperky, hard-úãastem a průmyslové účely. Čína oznámila, že to posílil své zlaté rezervy o 76 procent na 1054 tun, se stal svět je pátý největší držitel zlata.
Indická centrální banka nedávno koupil 200 tun zlata za 6,7 miliardy dolar! Indie je největším světovým spotřebitelem zlata v tonáže hlediska, což představuje asi 23 procent celosvětové poptávky zlatých šperků a asi 11 procent celosvětové čisté maloobchodní investice (zlaté pruty a mince).

• zásoby zlata se zmenšují - US Geological Survey - rozdělení ministerstva vnitra - nedávno oznámila, že tam jsou nyní méně než 50.000 tun ověřených zásob zlata odešly v zemi na celém světě, že svět dojdou v nadzemních dodávek zlata do 20 let. Jižní Afrika a Austrálie měly nejstrmější výrobní pokles. Jižní Afrika je výroba poklesla na nejnižší úroveň za 86 roků, zatímco v Austrálii výroba zlata hit 19-rok minima. A těžba má potenciál k pádu ještě dále úvěrová krize pokračuje ovlivnit důlní společnosti.

Jak investovat do zlata?

• Investice do zlata výrobních společností - Koupě zlata výrobce na burze vám expozici rostoucími ceny zlata, stejně jako jakékoli vzhůru v konkrétní společnosti. Nevýhodou investovat přímo společnosti zvláštní riziko producentem zlata může být nižší cenu zlata pro mnoho důvodů, takže udělat si domácí úkoly!

• Investice do ETF - Investoři mohou získat přímou expozici vůči ceně zlatých prutů investováním do zlata obchodovaných na burze fondu tzn. GLD - SPDR Gold Důvěra uvedeny na NY burze. Nákup ETF je jako pořídit si jiný podíl. Nabízejí likviditu, protože jsou snadno obchodovány na burze.

• Investovat do zlata, nebo Mince - můžete také investovat do zlata nákupem zlata přímo od prodejců zlatých prutů. Gold je možné zakoupit v různých formách, včetně různých velikostí zlatých prutů a mincí. Prodejci obvykle koupit za spotové ceny pak účtovat provizi plus Poplatek za doručení, ale existuje několik různých variant. Pokud nechcete, aby ve skutečnosti chtít mít možnost vidět a dotknout zlato, ETF jsou pravděpodobně lepší volba, protože vám dá stejnou expozici na ceně zlata, ale nemusíte se bát, skladování a manipulaci.

Gold je skutečným přínosem, relativní stability a větší bezpečnost v nejhorších časech - to, že máme nyní s finanční krizí, která je zachvátila svět a masivní, bezprecedentní krizi státního dluhu, která se bude třást po celém světě až do morku kostí, že je to další důvod, získali zlato ve vašem portfoliu.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně na míru od společnosti Stako.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Vestavěné skříně

Šatní i vestavěné skříně vyrábí na míru společnost Amonit. Vyberete si ze široké škály materiálů do každé místnosti Vašeho domova.


Vestavěné skříně

Kvalitní vestavěné skříně na míru od léty prověřené společnosti Komandor.


Výroba bran a oplocení

Realizace plotů a bran na klíč. Spolehněte se na českého výrobce s dlouholetými zkušenostmi.


Kvalitní betonové podlahy

Naše betonové podlahy tvoří pevný povrch s vysokou odolností vůči mechanickému poškození.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti ELAN interior, která udává světové trendy.


Profesionální bezpečnostní služby

Svěřte ochranu svého majetku do rukou profesionálů, využijte bezpečnostní služby špičkové kvality v celé České Republice.


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Kvalitní služby pro náhradní plnění

Odběrem služeb pro náhradní plnění nejen splníte zákonný požadavek na počet zaměstnaných osob se zdravotním postižením, získáte i kvalitní služby od profesionálů.


Pořádáte firemní akce na Vysočině? Dopřeje Vám kompletní služby.


Samonivelační beton vytváří dokonale hladký povrch, který usnadňuje montáž navazujících konstrukcí.