Jaká jsou rizika při nákupu zlatých mincí?

24.01.14

Nákup zlatých mincí může být velmi obohacující a potenciálně ziskový. Ale existuje mnoho opatření, která je třeba znát před koupí své první zlaté mince . Tato opatření mohou znamenat rozdíl mezi značného zisku nebo obrovské ztráty. Některé z těchto opatření nemusí být tak zřejmé, jako ostatní.

Prvním opatřením je , že kupující musí koupit jejich mince slabbed nebo přímo z mincovny Spojených států. Pravděpodobnost guying padělanou zlatou minci je velmi reálné . Pachatelé mohou snadno vytvořit falešný zlatou minci , která stojí 200 dolarů dolarů ve zlatě , ale může prodat za tisíce . Mnohokrátpodíl zlata v těchto mince jsou velmi nízké v porovnání s procentem zlata ve skutečné zlaté mince . I když se mince je skutečné, stále můžete být ošizený. Gold prodejci používali jemným pilníkem oholit trochu zlata off každé mince. Na konci dne , budou mít dostatečné množství zlatého prachu , které mohou prodávat později . Takže vždy koupit z mincovny nebo slabbed podle PCGS nebo NGC .

Řekněme, že jste šel do renomovaného prodejce , takže nemusíte mít strach o ošizen . No, oni mají své vlastní způsoby, jak vyrvat tě . Snaží se prodat zlatého orla se zárukou . Normální Gold Eagle by mohl jít za 115 dolarů . Ale oni by mohli účtovat 150 dolarů za Gold Eagle , který je zaručeno, že stupeňMS65 nebo lepší . Sakra, mohlo by to dokonce platové třídy zaMS70 ! Problém s tímto je, že všechny Gold Eagles dnes by grade an MS65 nebo lepší kdekoli. Budou všechny stupněMS68 MS70 se . Takže i když je odstupňována o MS65 , MS66 , MS67 , nebo , stálo by za to ještě peníze tak jako tak . Kromě toho budou tyto mince nikdy gradeMS70 . Ty, které by mohly mít o odstupňované MS70 již bylo třešeň vybral . Tyto společnosti vždy vám jeden měsíc záruku . Pokud tomu tak není stupeň na MS65 , že zaručí , budou vám vrácení peněz , pokud si jednoduše vrátit minci zpět k nim ve lhůtě jednoho měsíce . Problém s tímto je, že to trvá téměř měsíc na stupeň mince. A zatímco čekáte na ně loď své mince zpět , bude to minimálně jeden měsíc pro celý proces . Ale řekněme , že byste to udělat v pravý čas . Jakmile obdržíme vaši minci , budou Vám vrátíme peníze . Ale už jste prohrál $ 25 - 35 dolarů dolarů, stupeň mince a stále máte co ukázat .

Nákup zlaté mince závisí na trhu se zlatem . Pokud nechcete dávat pozor , můžete skončit ztrátou hodně peněz . Všimněte si, že určitá skupina zlatých mincí stále stoupá hodnoty a nikdy zdá se zastavit jít nahoru . Takže si koupíte v naději , jak vydělat peníze . Jde to , když zlato půjde nahoru. V býčích trzích , může tyto mince jít závratných výšin . Ale jakmilezlatá horečka je u konce, tyto mince klesla na haléře na dolar . Co se stalo? Koupil jste lepší datum nebo společnou zlatou minci ve středu jeho " vzestupu. Šlo to s cenou zlata. Ty jsi nekoupil vzácnou zlatou minci , protože jste neměliextra $ 250K , kterým se kolem sebe. Takže jste si koupili tento lepší datum $ 25K a jeho " zůstatková hodnota stále stoupá. Když zlato se zhroutil, tak dělal své mince v hodnotě . Teď to stojí $ 6K . Co jste si myslel? Mohlo by to být nikdy mnohem větší , protože je to jenlepší datum nebospolečné datum . To se neobnoví , dokud zlato sahá až do těchto úrovních znovu. Ty by mohly být snadno čekat 20-30 let, než se zotaví . Takže si klidně prodat a peníze použít na něco jiného .

Až se příště budete hledat zlaté investice , ujistěte se, že si koupíte vzácnou zlatou minci . Je-li mince je příliš drahé , snaží kupovat nižší třídy nebo přechod na jinou sérii. Je to téměř k ničemu koupit společnou zlatou minci . A to je velmi nebezpečné koupit zápočtu zlatou minci . Koupit je tříděna podle PCGS nebo NGC k zajištění kvality, třídy , a autentičnost. S těmito tipy , měli byste se stát lepším vzácné zlaté mince investor .

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně na míru od společnosti Stako.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Vestavěné skříně

Šatní i vestavěné skříně vyrábí na míru společnost Amonit. Vyberete si ze široké škály materiálů do každé místnosti Vašeho domova.


Vestavěné skříně

Kvalitní vestavěné skříně na míru od léty prověřené společnosti Komandor.


Výroba bran a oplocení

Realizace plotů a bran na klíč. Spolehněte se na českého výrobce s dlouholetými zkušenostmi.


Kvalitní betonové podlahy

Naše betonové podlahy tvoří pevný povrch s vysokou odolností vůči mechanickému poškození.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti ELAN interior, která udává světové trendy.


Profesionální bezpečnostní služby

Svěřte ochranu svého majetku do rukou profesionálů, využijte bezpečnostní služby špičkové kvality v celé České Republice.


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Kvalitní služby pro náhradní plnění

Odběrem služeb pro náhradní plnění nejen splníte zákonný požadavek na počet zaměstnaných osob se zdravotním postižením, získáte i kvalitní služby od profesionálů.


Pořádáte firemní akce na Vysočině? Dopřeje Vám kompletní služby.


Samonivelační beton vytváří dokonale hladký povrch, který usnadňuje montáž navazujících konstrukcí.