Cena zlata - Minulost a budoucnost

15.12.13

Cena zlata zůstala pozoruhodně stabilní po dlouhou dobu. V dobách krize žlutý kov má svou vnitřní hodnotu, zatímco inflace může klesnout na hodnotu svých úspor.

Cena zlata - Minulost a budoucnost

Ve druhé polovině 19. století, několik evropských národů přijala zlatý standard. Totéž udělal Spojené státy po 1879, kdy "zelených bankovek" vydané během občanské války se stal kabriolet do třpytivého kovu. Na přelomu století, většina zemí přijala tuto normu, a proto je možnost změnit jakoukoli papírovou měnu za zlato u centrální banky vydání.

V březnu, byl 1968 dualistický systém formulovány sedmi členy sdružení London Gold (Velká Británie, Belgie, Itálie, Německo, Nizozemsko, Švýcarsko a Spojené státy americké). Očekávalo se vypořádat tržní ceny drahého kovu v měnové cenu $ 35 trojské unce, nicméně, mohl výkyvy jak nad a pod nelze vyhnout. Systém byl ukončen v listopadu 1973.

Dnes, stejně jako všech investic, je cena žlutého kovu řídí nabídkou a poptávkou. Ale centrální banky, jako klíčové prodejci drahých kovů a Mezinárodního měnového fondu hrají důležitou roli. V dobách recese, lidé se obávají, že měna může znehodnocovat, zatímco zlato je považováno za "stále zelené" bezpečnou investici. Zlaté cihly lze koupit nebo prodat přes pult z velkých bank v mnoha zemích. Jeden může také koupit zlaté mince. Bullion mince jsou ceněné závislosti na jejich váze a zlaté investoři obdrží certifikát o vlastnictví místo uložení aktuální zlaté pruty.

Žijeme nyní v e-gold éry. Firmy s licencí a akreditována jako digitální poskytovatele Směnárna se také specializují na digitální Gold. DGC (Digital Gold měna) účet musí být 100% podpořena zlatých prutů bary nebo jiných drahých kovů se konala v zabezpečených trezorech. Digitální vydané dolarů by nikdy neměla překročit hodnotu čistého třpytivým kovem v trezorech. Digitální Gold Měna standardy Consortium (DGCSC) pomáhá standardizovat ceny zlata v Gold hospodářství a poskytuje cenu gramů žlutého kovu (GAU) v různých národních měnách. V současné době, investovat do zlata se zdá být poměrně snadný a výnosný jako vždy.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně na míru od společnosti Stako.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Vestavěné skříně

Šatní i vestavěné skříně vyrábí na míru společnost Amonit. Vyberete si ze široké škály materiálů do každé místnosti Vašeho domova.


Vestavěné skříně

Kvalitní vestavěné skříně na míru od léty prověřené společnosti Komandor.


Výroba bran a oplocení

Realizace plotů a bran na klíč. Spolehněte se na českého výrobce s dlouholetými zkušenostmi.


Kvalitní betonové podlahy

Naše betonové podlahy tvoří pevný povrch s vysokou odolností vůči mechanickému poškození.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti ELAN interior, která udává světové trendy.


Profesionální bezpečnostní služby

Svěřte ochranu svého majetku do rukou profesionálů, využijte bezpečnostní služby špičkové kvality v celé České Republice.


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Kvalitní služby pro náhradní plnění

Odběrem služeb pro náhradní plnění nejen splníte zákonný požadavek na počet zaměstnaných osob se zdravotním postižením, získáte i kvalitní služby od profesionálů.


Pořádáte firemní akce na Vysočině? Dopřeje Vám kompletní služby.


Samonivelační beton vytváří dokonale hladký povrch, který usnadňuje montáž navazujících konstrukcí.