Investiční zlato

Jaká jsou rizika při nákupu zlatých mincí?

24.01.14

Nákup zlatých mincí může být velmi obohacující a potenciálně ziskový. Ale existuje mnoho opatření, která je třeba znát před koupí své první zlaté mince . Tato opatření mohou znamenat rozdíl mezi značného zisku nebo obrovské ztráty. Některé z těchto opatření nemusí být tak zřejmé, jako ostatní. Zlato vám muže kdokoliv ukrást - na strínce www.stako.cz si proto pořidte svojí vlastní vestavěnou skříň do ktereé si zlato uschováte.

Proč je zlato dobrou investicí

Proč je zlato dobrou investicí

30.12.13

Možná si myslíte, proč bych měl investovat do zlata, to neplatí mi zájem, není to podpořena vládou, jako amerických dluhopisů a to podrobí divoké volatility. Oh! Mimochodem je to na všech dob vysoká!

Cena zlata - Minulost a budoucnost

Cena zlata - Minulost a budoucnost

15.12.13

Cena zlata zůstala pozoruhodně stabilní po dlouhou dobu. V dobách krize žlutý kov má svou vnitřní hodnotu, zatímco inflace může klesnout na hodnotu svých úspor. Aerotaxi Prague provides many private flights.

Zlato: Proč jeho cena kolísá?

Zlato: Proč jeho cena kolísá?

16.11.13

DOW Jones Industrial Average a jiné trhy viděli náhlý a dramatický pokles v posledních několika týdnech. Psal jsem o tom v předchozích článcích před mnoha měsíci. Je to jako všichni sedí nervózně u svých počítačů s jejich prstu pravé nad tlačítko odeslat na nic jiného než "prodávají" příkazů. Za více než čtyři měsíce, trhy se snaží jít výš ..., ale chtějí jít nižší.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně na míru od společnosti Stako.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Vestavěné skříně

Šatní i vestavěné skříně vyrábí na míru společnost Amonit. Vyberete si ze široké škály materiálů do každé místnosti Vašeho domova.


Vestavěné skříně

Kvalitní vestavěné skříně na míru od léty prověřené společnosti Komandor.


Výroba bran a oplocení

Realizace plotů a bran na klíč. Spolehněte se na českého výrobce s dlouholetými zkušenostmi.


Kvalitní betonové podlahy

Naše betonové podlahy tvoří pevný povrch s vysokou odolností vůči mechanickému poškození.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti ELAN interior, která udává světové trendy.


Profesionální bezpečnostní služby

Svěřte ochranu svého majetku do rukou profesionálů, využijte bezpečnostní služby špičkové kvality v celé České Republice.


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Kvalitní služby pro náhradní plnění

Odběrem služeb pro náhradní plnění nejen splníte zákonný požadavek na počet zaměstnaných osob se zdravotním postižením, získáte i kvalitní služby od profesionálů.


Pořádáte firemní akce na Vysočině? Dopřeje Vám kompletní služby.


Samonivelační beton vytváří dokonale hladký povrch, který usnadňuje montáž navazujících konstrukcí.