Hypotéka na dům - Kolik si můžete dovolit platit?

13.01.14

Existuje několik věcí, které musíte udělat, aby se pěkně férově na hypotéku: zlepšení vaší kreditní skóre, čištění většinu svého dluhu, spoření pro zálohu, hledá hypotečního makléře, nákupy pro dům, atd. Ale to jsou všechno k ničemu aniž by přesně věděli, kolik úvěr si můžete dovolit, protože se nemůžete dostat souhlas k částce, kterou potřebujete, pokud si prostě nemůže zaplatit zpět do hypoteční společnosti. Takže pokud chcete vlastnit dům snů, co potřebujete vědět, kolik sen si můžete dovolit. Ale hypoteční společnosti se ve skutečnosti nestará o vás a preference pro dům, protože záleží hodně o vaší schopnosti splácet, co si půjčit od nich. A to musí vědět, o přezkoumání vaší kreditní historií, váš měsíční hrubý příjem, a kolik peněz máte na zálohu.

Hypotéka na dům - Kolik si můžete dovolit platit?

Tipy Úvodní nákupní.

Pečlivé plánování je tajemství úspěšné domácí nákupu. Do vašeho výzkumu předem a sledovat trend úrokové sazby. Správná projekce budoucího sazby úrokových výnosů k správným výběrem hypotéky domu. Také úklid vaše dluhy určitě pomůže získat dobrý kurz, protože zlepšuje vaší kreditní historii, která je jedním ze základů výpočtu úrokové sazby. Je také moudré začít šetřit alespoň pár stovek dolarů, několik měsíců předtím, než si koupíte o hypoteční úvěr. To vás připraví na budoucí finanční stres platit hypotéku off.

Jaký typ hypotéky vyhovuje vašemu rozpočtu?

K dispozici jsou 2 základní typy domu hypotéky: fixní sazba hypotečních a nastavitelná sazba hypotéky. Každý z nich má svou vlastní charakteristiku a způsob výpočtu sazeb, která je jedním z rozhodujících faktorů pro dlužníky preferovat jeden typ hypotéky domu přes druhé. Pevná sazba hypotéky nabízí relativně vyšší úrokové sazby nad nastavitelná sazba hypotéky. To je proto, že půjčka má kompenzovat případné ztráty z možného budoucího zvýšení úrokové sazby, protože splátky hypotéky zůstává stejná bez ohledu na změny v úrokové sazbě na trhu.

Mezitím, fixní sazba hypotéky je méně dostupným než ARM. V zášti toto, fixní sazba úvěr nabízí několik pozoruhodných výhod. Jeden, fixní sazba hypotéky osvobozuje dlužníka od obav o budoucí zvýšení úrokové sazby, což by mělo za následek vyšší splátky hypotéky a dělat hypoteční náhle nedostupnou. Dva, fixní sazba hypotéky může být levnější, pokud se úroková sazba se náhle zvedne. A za třetí, fixní sazba hypotéky nabízí předvídatelné platební plán, protože měsíční hypoteční nemění.

Nastavitelná sazba hypotéky na druhé straně je výhodnější ve srovnání s pevnou úrokovou sazbou úvěru z toho důvodu, že nabízí nižší úrokovou sazbu. Také může dlužník snadno se kvalifikovat pro větší půjčky, částka platby a hypoteční sazba je nižší. Nicméně, vzhledem k různé úrokové sazby, může hypoteční náhle nedostupné okamžiku úrokové sazby zvedne.

Chcete-li vědět, kolik si můžete dovolit, co potřebujete vědět 2 věci: váš front-end poměr a Vaše back-end poměr.

Front end poměr.

Obecně platí, že by měla být vaše měsíční splátky hypotéky, včetně majitele domů pojištění, daní z nemovitosti, hlavní a hypoték nejvýše na 28% svého hrubého měsíčního příjmu. Pomocí tohoto vzorce: roční plat x 0,28 / 12 (měsíců). Takže když si vyděláte 30.000 dolarů ročně násobte 0,28, vydělíme ji 12, vaše front end je poměr roven 700 dolarů. Stručně řečeno, můžete si dovolit úvěr s měsíční splátky 700 dolarů.

Back-end poměr

Back-end poměr celkového dluhu k příjmu, který by neměl překročit 36%. Je to váš celkový dluh včetně všech hypotéky, dluhové cenné papíry, alimenty, auto úvěr, účty kreditních karet, dětské půjčky, atd. přípustné dluhu k výnosům je roční plat x 0,36 / 12 (měsíců). Takže, z 30.000 dolarů ročního příjmu, vaše přípustné dluhu k výnosům je 900 dolarů. Význam, pokud váš měsíční splátky hypotéky je již 700 dolarů, by měla být vaše další dluhy nepřekročí 200 dolarů.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně na míru od společnosti Stako.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Vestavěné skříně

Šatní i vestavěné skříně vyrábí na míru společnost Amonit. Vyberete si ze široké škály materiálů do každé místnosti Vašeho domova.


Vestavěné skříně

Kvalitní vestavěné skříně na míru od léty prověřené společnosti Komandor.


Výroba bran a oplocení

Realizace plotů a bran na klíč. Spolehněte se na českého výrobce s dlouholetými zkušenostmi.


Kvalitní betonové podlahy

Naše betonové podlahy tvoří pevný povrch s vysokou odolností vůči mechanickému poškození.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti ELAN interior, která udává světové trendy.


Profesionální bezpečnostní služby

Svěřte ochranu svého majetku do rukou profesionálů, využijte bezpečnostní služby špičkové kvality v celé České Republice.


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Kvalitní služby pro náhradní plnění

Odběrem služeb pro náhradní plnění nejen splníte zákonný požadavek na počet zaměstnaných osob se zdravotním postižením, získáte i kvalitní služby od profesionálů.


Pořádáte firemní akce na Vysočině? Dopřeje Vám kompletní služby.


Samonivelační beton vytváří dokonale hladký povrch, který usnadňuje montáž navazujících konstrukcí.